• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów Łazy 2013

W dniach 22-29 września 2013 r. w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym FALA 1, Łazy k/Koszalina, ul. Pogodna 4, odbyły się eliminacje Strefowe Województwa Zachodniopomorskiego i Wielkopolskiego do Finałów Mistrzostw  Polski Juniorów  i  Młodzików  na  2014 r.

Patryk Wolaniecki, Kacper Tarkowski oraz Miłosz Pijewski to zawodnicy AKSz Hetman Politechnika Koszalińska, którzy wywalczyli w tym turnieju awans w grupach C9 i C11. Tym samym dołączyli do grupy Kadrowiczów, którzy juz ten awans posiadają tj. Gracjan Grzesik i Filip Łuczak w C9, Wojciech Januszkiewicz w C15, Klara Czaplewska i Edyta Leszczewska w C17.

Ponadto awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski w poszczególnych grupach osiągnęli: 

Grupa C9:

1 1 III Wolaniecki, Patryk ZP 1409 1600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 8.0
2 2 II+ Tarkowski, Kacper ZP 1396 1800 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.5
3 7 III Uglis, Kamil ZP 0 1600 UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 6.0
4 4 II Ochędzan, Tymon WP 0 1800 KTSz-W Kalisz 5.0
5 6 III Żurawski, Mateusz WP 0 1600 LKS Chrobry Gniezno 5.0
6 15 IV Popadowski, Wojciech ZP 0 1400 KSz Gryf Szczecin 5.0

Grupa C11:

1 1 I Nowak, Mikołaj WP 1688 2000 UKS Polan Poznań 8.5
2 2 II Dąbrowski, Damian ZP 1606 1800 KSz Pod Wieżą Szczecin 8.0
3 3 II Pijewski, Miłosz ZP 1553 1800 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6.0
4 8 II+ Mike, Patryk ZP 1352 1800 Ksz Gryf Szczecin 5.5


Grupa C13:

1 1 I Janiszewski, Filip WP 1801 2000 KTSz-W Kalisz 7.0  
2 3 I Leśkiewicz, Ignacy WP 1601 2000 UKS Smecz Konin 6.0  
3 2 I Raczyński, Krzysztof WP 1641 2000 UKS Polan Poznań 6.0  
4 4 I Kubiak, Jakub ZP 1570 2000 UKS Szach Gryfice 6.0  

Grupa C15:

1 1 I+ Karwowski, Kacper ZP 1926 2100 GKSz Solny Grzybowo 7.5  
2 3 I++ Smal, Tobiasz ZP 1882 2100 UKS Szach Gryfice 7.5  
3 2 I Śmieszek, Wojciech ZP 1887 2000 KSz Gryf Szczecin 6.5  
4 4 I Wącior, Maciej ZP 1859 2000 GKSz Solny Grzybowo 6.0

Grupa C17:

1 8 I++ Tomaszewski, Kacper 1984 2100 JKSz-W Jarocin 7.5
2 4 II+ Lanica, Łukasz 1680 1800 KSz Pod Wieżą Szczecin 7.5
3 7 I Kowalski, Maciej 1933 2000 GKSz Solny Grzybowo 7.0
4 3 I Ziąbek, Patryk 1829 2000 KTSz-W Kalisz 6.0

Grupa D9:

1 III Jacek, Nikola ZP 1400 KSz Gryf Szczecin 10.0
2 II Molenda, Amelia WP 1600 MMKS Wieniawa Leszno 9.0
3 II Polakowska, Agnieszka ZP 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 8.0
4 III Wawrzyniak, Weronika WP 1400 KTSz-W Kalisz 7.5
5 II Pieczewska, Gabriela WP 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 7.5
6 IV Kultys, Gabriela WP 1250 UMKS Na Pięterku Poznań 6.0

Grupa D11:

1 4 II Tomczak, Marta WP 1189 1600 MMKS Wieniawa Leszno 7.0  
2 11 II Nowicka, Julia ZP 0 1600 GKSz Solny Grzybowo 7.0  
3 6 II Jędras, Adrianna WP 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 6.0  
4 1 II Wojciechowska, Martyna WP 1302 1600 UMKS na Pięterku Poznań 6.0

Grupa D13:

1 II Kostecka, Marika WP 1302 1600 KSz LECH-WSUS Poznań 8.5  
2 II Ciesińska, Weronika WP 1303 1600 AZS Poznań 8.0  
3 II Krzywnicka, Maria ZP 1365 1600 KSz Gryf Szczecin 7.5  
4 II+ Choremska, Zuzanna WP 1311 1600 UMKS Na Pięterku Poznań 6.5

Zajęcia szachowe

1% podatku na koszalińskie szachy

Statystyki

Odwiedziny dzisiaj:1
Odwiedziny w tym miesiącu:448
Odwiedziny w tym roku:14673
Odwiedziny ogółem:89440

Copyright © 2018 Klub Szachowy HETMAN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka plików cookie