• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

III Turniej Szachowy Koszalińskiej Ligi Szkolnej 2014/2015 - wyniki

3KLS

20 grudnia został rozegrany III turniej w ramach Koszalińskiej Ligi Szkolnej. Był to ostatni turniej przed świętami w związku z tym na starcie mieliśmy, aż 52 zawodników z Koszalina, Kołobrzegu, Gościna, Czaplinka, Karlina i Szczeglina.

Turniej tradycyjnie był rozgrywany na dystansie 9 rund granych tempem po 10 minut na zawodnika.

Zwycięzcą został Gracjan Grzesik (SP9 Koszalin) zdobywając 8,5 pkt. Drugie miejsce zajął Marek Kwiatkowski (G9 Koszalin) 8 pkt, a finałową trójkę uzupełnił Patryk Wolaniecki (SP1 Koszalin) 7 pkt. Tuż za podium uplasował się Filip Łuczak (SP18 Koszalin), które również zdobył 7 pkt. Najlepszą zawodniczką turnieju została Jagoda Bieńko (SP Gościno) 6pkt.

W klasyfikacji drużynowej w 3 turnieju najlepiej zagrali zawodnicy SP18 Koszalin 18pkt. Drugie miejsce SP Gościno 17,5pkt, a trzecie miejsce SP9 Koszalin 14pkt.