• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

Koszalińska Liga Szkolna (Turniej 5) - wyniki

kls5

25 kwietnia odbył sie już 5 turniej Koszalińskiej Ligi Szkolnej w szachy. W zawodach wystartowało 38 zawodników, którzy tradycyjnie rywalizowali na dystansie 9 rund granych tempem po 10 minut na zawodnika.

Turniej wygrał Filip Łuczak (SP18 Koszalin) 8 pkt, przed Markiem Kwiatkowskim (Gimnazjum nr 9 Koszalin) i Patrykiem Wolanieckim (SP1 Koszalin) po 7,5 pkt. 4 miejsce i najlepszą zawodniczką w turnieju została Aleksandra Trembowiecka-Wysota (G9 Koszalin) 6,5 pkt. Miejsca 5-6 przypadły dla Miłosza Drzewieckiego (SP Gościno) i Agnieszki Polakowskiej (SP18 Koszalin) po 6 pkt.

Wyróżnieni zostali zawodnicy w podziale na kategorie szachowe. Wśród zawodników bez kategorii szachowym najlepszy okazał sie Mikołaj Zieliński z SP10 Koszalin 4 pkt. Grupę V kategorii szachowych wygrał Szymon Kwiatkowski (SP Gościno) 5 pkt. Najlepszym zawodnikiem z IV kategorią został Stanisław Plust (SP Katolicka Koszalin) 5,5pkt.