• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w szachy 2016 - wyniki

WOM 2016

 

W sobotę 25 czerwca w przeddzień XII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego „Perła Bałtyku” odbyła się w Łazach Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w szachach. W rozgrywkach uczestniczyło 111 zawodników reprezentujących kluby z województwa Zachodniopomorskiego.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył AKSz Hetman Politechnika Koszalińska z wynikiem 64 pkt. Drugie miejsce wywalczył KSz Gryf Szczecin 42 pkt, a trzecie miejsce zdobył UKS Biały Pion Gryfino 24 pkt.

Drużyna AKSz Hetman Politechnika Koszalińska wywalczyła w sumie 8 medali, w tym (3 złote - Aleksandra Załóg, Jagoda Bieńko, Gracjan Grzesik, 2 srebrne - Szymon Wdowiak, Nikola Grzesik, 3 brązowe - Michał Panuś, Jędrzej Świta, Patryk Wolaniecki)

Klasyfikacje indywidualne:

Dziewczęta do lat 8

1. Hanna Byszewska (UKS OPP Kołobrzeg) 4 pkt

2. Julia Byszewska (UKS OPP Kołobrzeg) 4 pkt

3. Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo) 4 pkt

Chłopcy do lat 8

1. Antoni Merecki (Pałac Młodzieży Koszalin) 4,5 pkt

2. Szymon Wdowiak (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 4 pkt

3. Michał Panuś (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 4 pkt

Dziewczęta do lat 10

1. Aleksandra Załóg (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 6 pkt

2. Nikola Grzesik (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 5,5 pkt

3. Lena Romaniuk (KSz Gryf Szczecin) 5 pkt

Chłopcy do lat 10

1. Miłosz Drzewiecki (UKS Refleks Gościno) 6 pkt

2.  Michał Kuczyński (UKS Refleks Gościno) 6 pkt

3. Jędrzej Świta (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 6 pkt

Dziewczęta do lat 12

1. Jagoda Bieńko (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 6 pkt

2. Nikola Jacek (KSz Gryf Szczecin) 5 pkt

3. Zuzanna Wolny (KSz Gryf Szczecin) 4 pkt

Chłopcy do lat 12

1. Gracjan Grzesik (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 5,5 pkt

2. Bartosz Kowalik (SP3 Choszczno) 5,5 pkt

3. Patryk Wolaniecki (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 5 pkt

Dziewczęta do lat 14

1. Julia Nowicka (GKSz Solny Grzybowo) 4 pkt

2. Dominika Hury (Ksz Gryf Szczecin) 2 pkt

3. Jagoda Hertel (UKSz Skoczek Choszczno) 0 pkt

Chłopcy do lat 14

1. Miłosz Rogala (GKSz Solny Grzybowo) 6 pkt

2. Cyprian Guzak (UKSz Skoczek Choszczno) 5 pkt

3. Bartosz Nędzarek (UKS Biały Pion Gryfino) 4 pkt

 

Zajęcia szachowe

1% podatku na koszalińskie szachy

Statystyki

Odwiedziny dzisiaj:3
Odwiedziny w tym miesiącu:616
Odwiedziny w tym roku:13339
Odwiedziny ogółem:88106

Copyright © 2018 Klub Szachowy HETMAN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka plików cookie