• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

Gracjan Grzesik - II miejsce Junior Młodszy - VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Trzcianka

gracjan-trzcianka2017

17 września w Trzciance odbył się VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica, w którym wystąpiła czołówka polskich szachistów z Radosławem Wojtaszkiem na czele. W grupie juniorów młodszych bardzo dobry wynik zanotował Gracjan Grzesik (Hetman Koszalin), który z wynikiem 5 pkt z 9 partii zajął drugie miejsce. Warto odnotować, że pochodząca z Koszalina Klaudia Kulon, zajęła wysokie III miejsce w klasyfikacji generalnej oraz została najlepszą kobietą w turnieju. W zawodach wystartowało w sumie 194 zawodników, którzy rywalizowali na dystansie 9 rund granych tempem szachów szybkich.