• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

KSz HETMAN Koszalin wygrywa Wojewódzki Finał Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę"

lzs2018-1

19 maja 2018 w Centralnym Ośrodku Szkolenia LZS w Mielnie rozegrano Wojewódzki Finał Turnieju Szachowego Ludowych Zespołów Sportowych "O Złotą Wieżę". Turniej został przeprowadzony systemem kołowym na dystansie 7 rund granych tempem szachów szybkich. Dwie najlepsze drużyny wywalczyły awans do Ogólnopolskiego Finału.

Premiowane awansem miejsca zajęła zwycięska drużyna KSz HETMAN Koszalin 12 pkt w składzie Filip Łuczak, Ryszard Sokołowski, Gracjan Grzesik, Aleksandra Trembowiecka-Wysota. Drugie miejsce i awans uzyskała drużyna GKSz SOLNY Grzybowo 12 pkt w składzie Julia Antolak, Maciej Wącior, Miłosz Rogala, Maria Gościniak.

Szczegółowe wyniki

Ceremonię otwarcia zawodów dokonał Pan Tomasz Paciejewski Dyrektor Biura ZZ LZS, a odznaczenia dla drużyn wręczyła Pani Lidia Lis Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkolenia LZS w Mielnie oraz Przedstawiciele Zachodniopomorskie Zrzeszenia LZS Pan Władysław Kozioł i Henryk Stakuć.