Artykuły

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości w Szczecinku 11 listopada rozegrano turniej szachowy w szachach szybkich. Czołowe miejsca zdominowali zawodnicy AKSz Hetman Politechnika Koszalińska. Zawody rozgrywano tempem po 15 min. na zawodnika na dystansie 9 rund. W zawodach wystartowało 41 zawodników m.in. z Koszalina, Słupska, Szczecinka, Chojnic, Czaplinka, Kołobrzegu, Połczyna Zdroju, Sławna i Bytowa.

Pierwsze miejsce wywalczył Paweł Weichhold 8,5 pkt, 2 Michał Szczepiński 8 pkt, 3-4 Józef Ferenc i Wiesław Piłat po 6,5 pkt (cała czwórka to reprezentanci klubu z Koszalina). 5 Jan Kiedrowicz (Chojnice) 6pkt, 7. Jan Biskubski (Słupsk) 6pkt.

Z okazji Święta Niepodległości w Szczecinku 11 listopada rozegrano turniej szachowy  w szachach szybkich. Czołowe miejsca zdominowali zawodnicy AKSz Hetman Politechnika Koszalińska. Zawody rozgrywano tempem po 15 min. na zawodnika na dystansie 9 rund. W zawodach wystartowało 41 zawodników  m.in. z Koszalina, Słupska, Szczecinka, Chojnic, Czaplinka, Kołobrzegu, Połczyna Zdroju, Sławna i Bytowa.

Pierwsze miejsce wywalczył Paweł Weichhold 8,5 pkt,2 Michał Szczepiński 8 pkt, 3-4 Józef Ferenc i Wiesław Piłat po 6,5 pkt (cała czwórka to reprezentanci klubu z Koszalina). 5 Jan Kiedrowicz (Chojnice) 6pkt, 7. Jan Biskubski (Słupsk) 6pkt.

Zajęcia szachowe

1% podatku na koszalińskie szachy

Statystyki

Odwiedziny dzisiaj:12
Odwiedziny w tym miesiącu:982
Odwiedziny w tym roku:982
Odwiedziny ogółem:75749

Copyright © 2018 Akademicki Klub Szachowy HETMAN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka plików cookie